Modernizacja ogrodów

Modernizacja ogrodów

Masz ochotę na zmiany w twoim ogrodzie? Stare rozwiązania ogrodnicze wymagają modernizacji, zmiany charakteru, ilości i gatunków nasadzeń? Twój ukochany ogród wymaga tchnienia życia?

Skontaktuj się z nami! W trakcie bezpłatnych konsultacji doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania oparte o współczesne trendy w ogrodnictwie. Specjalizujemy się w pracach typowo modernizacyjnych oraz w rewitalizacji zaniedbanych ogrodów. Pomożemy ponownie odkryć potencjał Twojego ogrodu.

Krok 1 to wizyta poglądowa w trakcie, której zmierzymy ogród, ocenimy stan zieleni i nasadzeń oraz zinwentaryzujemy istniejącą roślinność. Krok 2 to ustalenie Twoich potrzeb i oczekiwań oraz kolorystyki i zakresu prac modernizacyjnych. Krok 3 obejmuje szeroko pojęte prace w terenie, które obejmują przede wszystkim zabezpieczenie roślin mających pozostać w modernizowanym ogrodzie, jeśli to konieczne wymienimy darń i uzupełnimy ilość urodzajnej ziemi według potrzeb. Krok 4 obejmuje zwyczajowo instalację systemu nawadniania. Krok 5 wiąże się z instalacją oświetlenia ogrodowego. Krok 6 to już prace wykonawcze związane z przebudową i nowymi nasadzeniami.

Potrzebujesz ekspertów od modernizacji ogrodów? Zadzwoń!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!